logo

"Usługa ma odpowiednią jakość, jeśli jej realizacja spełnia lub przekracza oczekiwania klientów"

Usługi Eventowe

Firma Servizi powstała z myślą o rzetelnej i profesjonalnej współpracy z naszymi klientami. Specjalizujemy się w obsłudze eventów takich jak targi, konferencje, bankiety, gale itp. Oferujemy Państwu możliwość wynajmu pięknych hostess i modelek, które oprócz urody zaskoczą Państwa merytorycznym przygotowaniem do pracy. Posiadamy bazę ponad 100 dziewczyn. Nasze oddanie w 100% powoduje, że jesteśmy w stanie obsłużyć Państwa wydarzenie w każdym mieście i w każdej miejscowości całego kraju. 

 

Proponujemy również usługi dodatkowe, m.in. cetering polowy, organizację imprez integracyjnych, atrakcje eventowe.

 

Od 2 lat jesteśmy również licencjonowanym organizatorem narodowego konkursu piękności Miss Polski Regionu Kujawsko-Pomorskiego.

Kuchnia Polowa

Oferujemy catering polowy serwowany z oryginalnej, wojskowej kuchni polowej KP-340.

Magia kotła z gorącą grochówką wojskową to jest to, co uczestnicy imprez lubią najbardziej. Sprawia, że czujemy się jak na biwaku. Wracają wspomnienia lat młodzieńczych, harcerskich wypraw czy rajdów.

 

Oprócz grochówki urozmaicamy menu:

  • Kiełbaską z grilla
  • Kiełbaską z wody
  • Bigosem
  • Karkówką
  • Świeże pieczywo, ogóreczki lub pajdę chleba ze smalcem

Gwarantujemy profesjonalną, miłą i uśmiechniętą obsługę wojskowego kucharza. Dowozimy kuchnię i sprzęt na miejsce, posiadamy ławostoły dla gości. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i wszelkie szczegóły zawsze podlegają negocjacjom.

 

Współpracujemy z Zamkiem w Golubiu-Dobrzyniu , byliśmy na dwóch tegorocznych festiwalach letnich- Summer- Amber Festiwal w Łebie i Jantarze oraz obsługujemy imprezy indywidualne.

zalacznik Kuchnia Polowa - Oferta

Usługi dla rolnictwa

Gospodarowanie odpadami

Używamy plików cookies w celach zapewnienia funkcjonalności strony oraz zbierania statystyk odwiedzin wyłącznie na nasz użytek. Więcej o Ciasteczkach
Go up